Kim jesteśmy?

Jesteśmy największą w Polsce organizacją non-profit zrzeszającą studentów i absolwentów psychologii. Nasi Członkowie to młodzi, ambitni ludzie, którzy za cel stawiają sobie odkrywanie własnego potencjału, rozwój osobisty i twórcze działanie!

Misją Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii jest integracja środowiska psychologicznego w Polsce, upowszechnianie wiedzy psychologicznej oraz działanie na rzecz rozwoju społeczeństwa.

Od 1997 roku organizujemy konferencje, warsztaty, spotkania, imprezy, zloty i wiele innych wydarzeń, podczas których studenci i absolwenci psychologii z różnych polskich ośrodków akademickich mogą wymieniać się poglądami i ideami. Nierzadko podczas takich spotkań rodzą się wspaniałe pomysły, które, dzięki wsparciu Stowarzyszenia, mają szansę zostać zrealizowane.

Dlaczego mamy tyle biur?

Biura PSSiAP

Aktualnie w skład PSSiAP wchodzi osiem biur. Czy to dużo? Nie nam to oceniać. Niemniej, jak donoszą źródła pisane, znane są przypadki biur w takich miastach jak Bydgoszcz, czy Lublin. Sugeruje to, że nie jest to ostateczna liczba i ma skłonności do zmian na przestrzeni lat. 

Jak dołączyć?

Nic prostszego! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie! 

Jeżeli zaś na wymienionej wyżej liście nie widzisz miasta w którym studiujesz, to także daj nam znać. Może się okazać, że założysz nowe biuro.