Kieleckie biuro PSSiAP zostało powołane w lipcu 2020r. z inicjatywy Doroty Legenc. Jesteśmy grupą aktywnych studentów, którzy pragną propagować psychologię na ziemi kieleckiej. Obszarem naszych działań jest edukowanie poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, konferencji oraz eventów o tematyce psychologicznej. Inspirujemy, dostarczamy wiedzy oraz włączamy do wspólnego działania. Stawiamy sobie za cel wprowadzenie trwałych zmian, które w sposób rzeczywisty wzbogacą miejsce i lokalną społeczność.

Piotra Janeczek (PR), Paweł Kosowski (Sekretarz), Dorota Legenc (Prezeska), Anita Ryszewska (Finansistka), Damian Mirecki (HR)

Biuro PSSiAP jest przede wszystkim dla Ciebie studencie/studentko!
Będąc członkiem/członkinią PSSiAP Kielce zyskujesz dostęp do ogólnopolskiej sieci studentów i wykładowców, wsparcia naukowego, warsztatów, możliwości rozwoju, dostępu do międzynarodowych działań i przede wszystkim świetnej zabawy!
Będąc częścią organizacji możesz spróbować swoich sił w różnych dziedzinach i sprawdzić w którym kierunku chcesz się rozwijać.
Dowiesz się, czym zajmują się dane działy psychologii i na czym polega praca psychologa w różnych miejscach.
Zyskasz wartościowe doświadczenie i wielu przyjaciół. Nie zwlekaj, napisz do nas, a wprowadzimy Cię w pssiapowy świat!

Dla każdego

Jeżeli interesuje Cię psychologia i wszystko z nią związane, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których będą się pojawiać informacje o wydarzeniach w Kielcach i okolicach, ale też rzetelne ciekawostki z różnych dziedzin psychologii. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana konkretnym tematem z zakresu psychologii, a nie wiesz gdzie szukać informacji – napisz do nas, a postaramy się nakierować Cię na źródło.

Dla profesjonalistów

Chętnie nawiążemy kontakt z psychologami, psychoterapeutami, ośrodkami i poradniami zdrowia psychicznego oraz innymi instytucjami w celu współpracy. Możemy połączyć Państwa z zaangażowanymi w naukę i rozwój swoich umiejętności studentami, zainteresowanymi waszym obszarem działania. Jesteśmy także otwarci na inne propozycje wspólnych działań.

Dla szkół i placówek oświatowych

Chętnie przeprowadzimy prelekcje dla dzieci i młodzieży w ramach godziny wychowawczej lub dłuższe spotkania warsztatowe, na tematy natury psychologicznej. Z przyjemnością opracujemy zajęcia edukacyjne na dowolny temat potrzebny w Państwa placówce. Zorganizujemy też zajęcia dla młodszych dzieci, dostosowując materiał do ich możliwości poznawczych.

Prosimy o kontakt na adres email kielce@pssiap.org , przez wiadomość na naszym facebooku https://www.facebook.com/pssiap.kielce lub przez poniższy formularz kontaktowy.