Kieleckie biuro PSSiAP zostało powołane w lipcu 2020r. z inicjatywy Doroty Legenc. Jesteśmy grupą aktywnych studentów, którzy pragną propagować psychologię na ziemi kieleckiej. Obszarem naszych działań jest edukowanie poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, konferencji oraz eventów o tematyce psychologicznej. Inspirujemy, dostarczamy wiedzy oraz włączamy do wspólnego działania. Stawiamy sobie za cel wprowadzenie trwałych zmian, które w sposób rzeczywisty wzbogacą miejsce i lokalną społeczność.

Piotra Janeczek (PR), Paweł Kosowski (Sekretarz), Dorota Legenc (Prezeska), Anita Ryszewska (Finansistka), Damian Mirecki (HR)

Biuro PSSiAP jest przede wszystkim dla Ciebie studencie/studentko!

Jeżeli interesuje Cię psychologia i wszystko z nią związane, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których będą się pojawiać informacje o wydarzeniach w Kielcach i okolicach, ale też rzetelne ciekawostki z różnych dziedzin psychologii. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana konkretnym tematem z zakresu psychologii, a nie wiesz gdzie szukać informacji – napisz do nas, a postaramy się nakierować Cię na źródło. Chętnie nawiązujemy także kontakt z psychologami, psychoterapeutami, ośrodkami i poradniami zdrowia psychicznego oraz innymi instytucjami w celu współpracy. Możemy połączyć Państwa z zaangażowanymi w naukę i rozwój swoich umiejętności studentami, zainteresowanymi waszym obszarem działania. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje wspólnych działań.

Chętnie przeprowadzimy także prelekcje dla dzieci i młodzieży w ramach godziny wychowawczej lub dłuższe spotkania warsztatowe, na tematy natury psychologicznej. Z przyjemnością opracujemy zajęcia edukacyjne na dowolny temat potrzebny w konkretnej placówce. Zorganizujemy również zajęcia dla młodszych dzieci, dostosowując materiał do ich możliwości poznawczych.

Prosimy o kontakt: 
– na adres email kielce@pssiap.org 
– przez wiadomość na naszym facebooku https://www.facebook.com/pssiap.kielce
…lub przez poniższy formularz kontaktowy: